top of page

Úspěchy na UCB

UCB se účastní mnoho projektů, které podporují například – ochranu životního prostředí, vzdělávání dětí a mladých lidí, podporují mnohé charitativní činnosti a dávají prostor svým studentům rozvíjet své schopnosti tím, že jim dají volnou ruku v realizování svých nápadů. Tím pádem se studenti mohou stát velmi úspěšnými a mohou rozšířit své obzory i tam, kde ani nevěděli, že nějaké jsou.

 

Zde jsou některé příklady studentů, který díky UCB mohli zrealizovat své nápady a pomoci tak společnosti.

love-food-hate-waste.jpg

Jak neplýtvat jídlem

Například – projekt tří studentek oboru Culinary Arts, které vytvořili kampaň na snížení plýtvání potravinami.

Uvařily polévku ze tří druhů surovin, které po obědě zůstaly ve školní jídelně. Zúčastnily se soutěže "Miluju jídlo, nenávidím plýtvání ", která podporuje a propaguje změnu kulinářských zvyků. Na soutěži se zúčastnili i studenti z jiných univerzit a vyměnili si své nápady, jak snížit plýtvání potravinami i v běžných domácnostech.

První evropská ředitelka studentské rady

UCB si také před několika lety poprvé za prezidentku studentské rady zvolila Polku, která na UCB vystudovala bakalářský i navazující Magisterský obor. Stala se tak první ředitelkou v historii UCB i přesto, že není Britka. Její prioritou vždy bylo, aby se každý nový student cítil, že je na univerzitě vítán. Sama vždy říkala, že UCB jí dala do jejího osobního i pracovního života, tolik, že tuto informaci musí šířit dál. Tímto způsobem to alespoň trochu univerzitě mohla vrátit. Jejím cílem bylo dostat se do kontaktu s lidmi, kteří uvažovali o studiu v Anglii, ale bojí se přestěhovat.

ucb-guild-president.jpg

Pomoc rodinám s nižším příjmem během letních prázdnin

 

Nejen studenti, ale i lektoři z UCB se snaží, jak nejlépe umí, aby své komunitě pomohli. Jedna z dlouholetých lektorek uspořádala sbírku jídla pro rodiny, které mají nižší příjem a nemohou si dovolit tak hodně jako jiní. Nápad dostala proto, že když jsou děti přes léto více doma, náklady na vedení domácnosti se zvýší. Ve škole dostávají jídlo, které jim nyní musí zajistit rodiče, a proto se rozhodla svůj projekt zrealizovat již na začátku letních prázdnin. Za inspirací nemusíte chodit daleko, protože ji najdete přímo na UCB.

food-hampers.jpg

Studentka překonala svůj strach a změnila svou kariéru

Studentka International Tourism Business Management si vždy myslela, že bude celý život dělat servírku, protože to bylo jediné, co doposud uměla. Nicméně rozhodla se změnit směr své kariéry a během svého studia se zúčastnila stáže v Cummins Daventry, což je světový výrobce Dieselových motorů. Na své stáži se mnohé naučila a dosáhla tak, že se stala mimořádnou studentkou, která se zúčastnila pracovní stáže právě v tomto zajímavém odvětví. Je hrdá na právě na to, že dokázala tak překonat svůj strach ze změny kariéry.

Girl Walking in Desert
stephanie-harrison.jpg

Extrémně úspěšná studentka se mohla zúčastnit akce na červeném koberci a Miss World 2016

Studentka oboru Media Make-up se zúčastnila soutěže National Make-Up Awards 2016, která se pořádala v rámci Beauty UK v Birminghamské NEC. Nejen že tuto soutěž vyhrála, ale byla také jmenována studentkou make – up artist roku! Dostala dvě křišťálťové ceny a možnost pracovat na červeném koberci a spolupracovat na Miss World 2016.

UCB_LOGO 2019_edited.png

Jestli vás příběhy zaujali tak neváhejte kliknou na naši oficiální stránku a přečíst si vše o našich šikovných lektorech a studentech.

bottom of page