top of page

PROČ UCB

University College Birmingham nabízí praktické obory, které Vám otevřou oči a zajistí tak okamžité uplatnění po studiu. Vybrat si můžete ze zaměření na cestovní ruch, business, hotelnictví, kulinářství (vrcholová gastronomie), letecký průmysl, eventy (pořádání akcí různého typu), marketing, nebo třeba i sportovní management, sportovní terapii či dokonce pedagogiku nebo sociální práce.

1.png
2.png

Pestrý výběr oborů, ale jedno mají vždy tyto obory společné, budou Vás učit profesionálové z oboru. Zapomeňte tedy na přednášky s dlouhou teorií, která vede k nudným zkouškám. Hodiny na UCB jsou dynamické, neboť zde hovoříme o reálných a aktuálních situacích z celého světa a zkušenostech samotných lektorů.

3.png

Představte si, že studujete na škole, kde Vás studium bude bavit, kde se po měsíčních, vánočních prázdninách doma budete těšit zpátky, a to už nejen proto, že na Vás čekají spolužáci z 80 zemí, ale že prostě studentský život na University College Birmingham je zkrátka jiný – pohodovější, spokojenější a přínosnější pro Vaše budoucí, kariérní kroky.

Na UCB chceme slyšet Váš názor, a to ať je jakýkoliv, naučíme Vás pracovat nejen individuálně, ale i v týmu, tak abyste se jednou dokázali postavit na vlastní nohy a podílet se na řízení projektů či firem, které ve společnosti něco znamenají.

4.png
5.png

Na UCB odcestovalo více než 300 studentů za posledních 9 let. Výuku považovali za přínosnou, zábavou a zajímavou. Výuku měli  jen 3x týdně, a tak měli dostatek času na práci, či jakékoliv další aktivity. Ve volném čase mohli navštěvovat naši wellness a fitness kliniku nebo si užívat rozmanitost Birminghamu, či jiných krásných měst nedaleko.

6.png

University College Birmingham je jediná praktická instituce tohoto druhu v UK. V oborech cestovního ruchu, hotelnictví a gastronomie nemá konkurenci. 

Podívejte se na video přímo z UCB - proč jsme jedna z Top 20 Univerzit světa.

SH.png
Screen Shot 2019-01-28 at 22.52.44_edite
bakery 2.PNG
Wellness.PNG
Sports Clinic.PNG
Salon.PNG
Erasmus.jpg

Těšíme se na Vaše příběhy a budoucí přání.

 

za UCB, Aneta Řezníková, M.A.

UCB Absolvent (2010) oboru Tourism Business Administration

UCB Representative for Czech & Slovakia

AdobeStock_94755621.jpeg
bottom of page