PROČ UCB

University College Birmingham nabízí praktické obory, které Vám otevřou oči a zajistí tak okamžité uplatnění po studiu. Vybrat si můžete ze zaměření na cestovní ruch, business, hotelnictví, kulinářství (vrcholová gastronomie), letecký průmysl, eventy (pořádání akcí různého typu), marketing, nebo třeba i sportovní management, sportovní terapii či dokonce pedagogiku nebo sociální práce.

Pestrý výběr oborů, ale jedno mají vždy tyto obory společné, budou Vás učit profesionálové z oboru. Zapomeňte tedy na přednášky s dlouhou teorií, která vede k nudným zkouškám. Hodiny na UCB jsou dynamické, neboť zde hovoříme o reálných a aktuálních situacích z celého světa a zkušenostech samotných lektorů.

Představte si, že studujete na škole, kde Vás studium bude bavit, kde se po měsíčních, vánočních prázdninách doma budete těšit zpátky, a to už nejen proto, že na Vás čekají spolužáci z 80 zemí, ale že prostě studentský život na University College Birmingham je zkrátka jiný – pohodovější, spokojenější a přínosnější pro Vaše budoucí, kariérní kroky.

Na UCB chceme slyšet Váš názor, a to ať je jakýkoliv, naučíme Vás pracovat nejen individuálně, ale i v týmu, tak abyste se jednou dokázali postavit na vlastní nohy a podílet se na řízení projektů či firem, které ve společnosti něco znamenají.

V současné době jsou na UCB desítky českých i slovenských studentů, kteří čerpají dennodenně inspiraci na hodinách, které jsou zábavné a zajímavé. Ve volném čase mohou navštívit naši wellness a fitness kliniku. Dále se mohou jít bavit do centra Birminghamu, které je 2. největším městem Velké Británie. Navíc do školy chodíte jen 3x týdně, tak abyste měli čas na práci, či Vaše další aktivity.

University College Birmingham je jediná praktická instituce tohoto druhu v UK. V oborech cestovního ruchu, hotelnictví a gastronomie nemá konkurenci. 

Podívejte se na video přímo z UCB - proč jsme jedna z Top 20 Univerzit světa.

Těšíme se na Vaše příběhy a budoucí přání.

 

za UCB, Aneta Řezníková, M.A.

UCB Absolvent (2010) oboru Tourism Business Administration

UCB Representative for Czech & Slovakia

UCB_LOGO 2019.png