Ohodnocení UCB

Poslání Univerzity

Podporovat a poskytnout příležitost k účasti v procesu učení, s ambicí a odhodláním uspět a vytvořit studijní komunity, které splňují různorodé potřeby našich studentů, ekonomiky a společnosti jako celku.

UCB se zařadila do TOP 20 univerzit světa díky hodnocení jejich studentů.

 

Studenti oceňují přístup lektorů, přínos učiva a jejich uplatnění po skončení univerzity. Nejvíce si však pochvalují, že i během studia mohou pracovat, což jim nejen zajišťuje trvalý příjem, ale i zdokonalování se a budování si vlastního, silného profilu. Tyto výsledky jsou pro nás velmi důležité, neboť právě spokojenost studentů v celosvětovém měřítku je velmi důležitá.

 

Největší novinkou, která oficiálně vyšla v lednu 2016 a jsme na ni patřičně hrdí, je ocenění: “Excelentního centra“ od profesionální UK organizace “The Institute of Travel & Tourism“.

    

Tato organizace dává svoje ocenění pouze v případě, že dané instituce opravdu velmi blízce a profesionálně pracují s odvětvím. UCB se pyšní tímto statusem v oborech tourism, aviation, hospitality a events.

 

V roce 2012 organizace Ofsted, která reportuje parlamentu o činnosti institucí zabývající se vzděláním v různých sférách a v různých věkových kategoriích, udělila UCB nejvyšší stupeň hodnocení za vzdělání studentů, vyučující metody, management, leadership a zabezpečení univerzity. V tomto roce byl zároveň státním orgánem Privy Council udělen University College Birmingham titul samostatné instituce.

 

Ocenení UCB – historická křivka

1996

UCB je jmenována jako nejlepší vysoká škola podle takzvaného Further Education Funding Council.

1998

UCB dostala takzvanou “ Queen's Anniversary Prize “ za vyšší vzdělání, jakož i za bakalářské vzdělání v oborech vzdělávání a trénink v oblastech hotelnictví a cestovního ruchu. UCB byla označena jako “centrum excelence “ Tohle je známkou, že úzká spolupráce mezi akademickou výukou a prací v oborech přináší opravdu nejlepší výsledky v mezinárodním trhu.

2006

UCB získává cenu “vynikající instituce ve všech oblastech, které nabízí“ organizací zvané Ofsted.

Udělen status Beacon – označení excelence a inovace v sektoru vzdělávání a dovedností.

2007

V tomto roce byl státním orgánem Privy Council udělen University College Birmingham titul samostatné instituce.

2012

UCB je znovu posouzena jako jedna z nejlepších organizací.

Udělen titul Univerzity organizací Privy Council. 

2014

Udělena cena "Investors in People Gold Accreditation" pro management a rozvoj zaměstnanců.

2015

Hospitality Assured 2015 "UCB získává cenu za" Nejinovativnější způsob použití standardní ceny – poskytující soulad a kvalitu napříč množstvím služeb poskytovaných univerzitou.

2017

UCB získává TEF Stříbrné ocenění

UCB_LOGO 2019.png