Ubytování

UCB nabízí možnost ubytování ve dvou univerzitních kolejích. Chci se podívat na ubytování

The Cambrian Hall – Jsou vzdálené jen přes silnici od vstupní brány školy, takže je to velmi pohodlné pro všechny studenty nejen v rámci dostupnosti univerzity, ale i samotného centra města a spojů na letiště. Zároveň se v bezprostřední blízkosti nachází také městská knihovna a kanál, který slouží pro procházky, jogging nebo jízdu na kole.                                                  Každý student má samostatný pokoj, kde sociální zařízení sdílí s jedním spolubydlícím. Společná kuchyň je pak k dispozici pro 6 osob.

Koleje mají vyhrazenou místnost s pračkami a sušičkami za poplatek 1-2 libry. Celý objekt je střežen security službou a je striktně přístupný jen pro studenty.

Cena za vlastní pokoj a sdílenou koupelnu s jedním spolubydlícím je 98 liber/týdně.

camrian 111

 

The Maltings – Luxusní studentský campus, který je tvořen několika budovami. Místním, studentským barem, tělocvičnou, fitness a obchůdkem. V tomto prostředí Vám nebude naprosto nic chybět. Koleje jsou vzdálené od školy do 10 minut pěšky a jsou situovány u kanálu ve velmi klidné lokalitě. Přímá cesta do centra Birminghamu netrvá déle než 10 minut. Je zde možnost parkování či dvoulůžkových pokojů, oboje však s velmi omezenou kapacitou. The Maltings nabízí možnost standartního pokoje, kde sdílíte sociální zařízení, nebo en suite pokoje s vlastním sociálním zařízením

Cena pokojů se pohybuje od 117 liber/týdně. Zde můžete mít i vlastní koupelnu v pokoji.

Studenti mají možnost při studiu pracovat a na ubytování si sami vydělat.

maltings 11

Žádost o ubytování: chci vyplnit žádost o ubytování

Více informací najdete zde:  Koleje/Intráky UCB