PROČ UCB

Představte si, že studujete na škole, kde Vás studium bude bavit, kde se po měsíčních, vánočních prázdninách doma budete těšit zpátky a to už nejen proto, že na Vás čekají spolužáci z 65ti zemí, ale že prostě studentský život na University College Birmingham je zkrátka jiný, pohodovější, spokojenější a přínosnější pro Vaše budoucí, kariérní kroky.

Každý z nás se chceme mít jednou dobře, ale abychom toho dosáhli musíme se občas dobře rozhodnout, kde a jak budeme náš čas trávit. Studium je pro mnohé z Vás nyní tak trochu obtěžující, či dokonce nezáživné, je to asi především kvůli tomu, že se mnohdy učíte to co Vás opravdu nebaví, nebo to snad nebudete ani v životě potřebovat.

Proč nezkusíte naši britskou univerzitu, která je jednou z top 20 univerzit světa, díky ohodnocení právě našich studentů?

UCB nabízí praktické obory, které Vám otevřou oči a zajistí tak okamžité uplatnění po studiu. Vybrat si můžete ze zaměření na cestovní ruch, business, hotelnictví, kulinářství (vrcholová gastronomie), letecký průmysl, eventy (pořádání akcí různého typu), marketing, nebo třeba i sportovní management, sportovní terapii či dokonce pedagogiku nebo sociální práce. Ano, výběr je pestrý, ale jedno mají vždy tyto obory společné, budou Vás učit profesionálové z oboru. Zapomeňte tedy na přednášky s dlouhosáhlou teorií, která vede k nudným zkouškám, ze kterých si pravděpodobně za pár týdnů nebudete nic pamatovat. Hodiny na UCB jsou dynamické, neboť zde hovoříme o reálných a aktuálních situacích z celého světa a zkušenostech samotných lektorů. Zároveň budeme chtít slyšet Váš názor, a to ať je jýkoliv, naučíme Vás pracovat nejen individuálně, ale i v týmu, tak abyste se jednou dokázali postavit na vlastní nohy a podílet se na řízení projektů či firem, které ve společnosti něco znamenají.

Díky nám, kteří jsme UCB také vystudovali a ukázali studentům tento směr se každý rok víc a víc studentů odhodlá do Birminghamu vycestovat. V současné době jsou na UCB desítky českých i slovenských studentů, kteří čerpají dennodenně inspiraci na hodinách, které jsou zábavné a zajímavé, po škole mohou navštívit naši wellness a fitness kliniku, kde si dopřejí relax i pohyb a večer se mohou jít bavit do centra Birminghamu, které je 2. největším městem Velké Británie. Skvělé je, že nemají vlastně žádné ústní zkoušky a na konci bakaláře nemusí dělat stánice, ale jen bakalářku. Navíc do školy chodíte jen 3x týdně, tak abyste měli čas na práci, či Vaše další aktivity.                                                                                                                                           

Uděláte i Vy rozhodnutí, které Vám může změnit studentská léta k lepšímu a zajistit kariéru o které se Vám třeba nesnilo?

UCB je jediná praktická instituce tohoto druhu v UK a v oborech cestovního ruchu, hotelnictví a gastronomie nemá konkurenci. Přečtěte si více v dalších záložkách na této webové stránce.      Vy co jste již na vysoké škole, ale Vaše studium Vás nenaplňuje a rádi byste přestoupili, či prostě jen změnili školu, tato varianta platí i pro Vás 🙂

Podívejte se na video přímo z UCB a na 10 duvodů proč jsme jedna z Top 20 Univerzit světa

Chci se podívat na video

Chci se podívat na ubytování: The Cambrian Hall and The Maltings

Chci se podívat do kuchyně

Chci se podívat do Bakery room

Chci se podívat do Wellness salónku

Chci se podívat do Sport kliniky

Chci se podívat do Media make up studia

Chci jít na Erasmus

Jaký vlastně

Jaký

Jaký je Birmingham?

Facebook: UCB for Czech and Slovak students                                                                 

Těšíme se na Vaše příběhy a budoucí přání.

za UCB, Aneta Řezníková, M.A.                                                                                                      UCB Absolvent (2010) oboru Tourism Business Administration                                                                                                              UCB Representative for Czech & Slovakia

10649552_426004660891403_8755307464000689307_n