info@studyuniversity.net

Zakwaterowanie

UCB oferuje zakwaterowanie w dwóch akademikach uniwersyteckich. Chcę przejrzeć możliwości zakwaterowania

The Cambrian Hall – znajdują się po drugiej stronie ulicy od bramy wejściowej na uczelnię, więc to bardzo wygodne dla wszystkich studentów, nie tylko w kontekście dostępności uniwersytetu, ale także samego połączenia z centrum miasta i lotniskiem. Jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również biblioteka miejska oraz ścieżka na spacery, jogging czy jazdę na rowerze. Każdy uczeń ma oddzielny pokój, gdzie łazienkę dzieli z jednym współlokatorem. Wspólna kuchnia jest dostępna dla 6 osób.

Akademiki mają specjalny pokój z pralką i suszarką za opłatę 1-2 funtów. Cały budynek jest strzeżony przez ochronę i jest ściśle dostępny tylko dla studentów.

Cena za własny pokój i dzieloną łazienką z jednym współlokatorem wynosi 86 funtów/tydzień.

The Maltings – luksusowy akademik, który składa się z kilku budynków. Znajduje się tu lokalny bar studencki, siłownia, centrum fitness i sklepik. W tym miejscu absolutnie niczego nie będzie Ci brakować. Akademiki są oddalone od szkoły o 10 minut i znajdują się nad kanałem w bardzo spokojnej okolicy. Bezpośrednia droga do centrum Birmingham zajmuje mniej niż 10 minut. Istnieje tu możliwość parkowania i dwuosobowych pokoi, ale mają ograniczoną liczbę miejsc. The Maltings oferuje standardowe pokoje z dzieloną łazienką lub pokoje en suite z własną łazienką.

Cena pokoju to ok. 95 funtów/tydzień. Można tu mieć również własną łazienkę w pokoju.

Studenci mają możliwość pracy podczas studiów i zarobku na zakwaterowanie.

studyunive

View more posts from this author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *