info@studyuniversity.net

Czesne

Studenci w 2017/2018 – czesne jest 9076 funtów rocznie.

Wszystkie szkoły państwowe w Wielkiej Brytanii niestety wymagają czesnego, ale brytyjski rząd udziela kredytów studenckich dla studentów europejskich, tak aby edukacja była dla nich dostępna.

Uczeń, który ma aktualnie obywatelstwo w UE od ponad trzech lat, może ubiegać się o pożyczkę na podstawie wniosku i dowodu osobistego. W tych czynnościach administracyjnych pomożemy Ci w kwietniu i maju.

Warunki kredytu są tak określone, że uczniowie zaczynają spłacać kredyt, dopiero po osiągnięciu określonego zysku w kraju, gdzie się znajdują. Na przykład jeśli po zakończeniu studiów zostaniesz w Wielkiej Brytanii, Twoja granica spłaty to zarobek 21 000 funtów rocznie. W przypadku gdy kwoty tej nigdy nie osiągniesz, nigdy nie spłacasz kredytu, a Twój dług stanowi brytyjski dług państwowy.

Standardowe studia licencjackie trwają 3 lata. Studenci, którzy zdecydują się studiować hotelarstwo, mają możliwość wyboru programu, który trwa cztery lata. W ciągu roku będą ponadto realizować staż za granicą, podczas którego są zatrudnieni jako standardowi pracownicy, ponieważ są wynagradzani finansowo. W tym roku studenci nie płacą czesnego. Studenci mają możliwość wyjazdu na praktykę do różnych krajów, takich jak USA, Chiny, Tajwan, Włochy, Francja, Hiszpania, Anglia i wiele innych. Wszystkie czynności administracyjne wykonuje dla studentów uniwersytet.

Aby uzyskać więcej informacji, należy się z nami skontaktować lub kliknąć odnośnik do oficjalnej strony rządu brytyjskiego: https://www.gov.uk/student-finance/repayments

studyunive

View more posts from this author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *