info@studyuniversity.net

DLACZEGO UCB

STUDIUJ ZA FUNDUSZE RZĄDU BRYTYJSKIEGO

Wyobraź sobie, że studiujesz na uczelni, gdzie nauka będzie zabawą, gdzie po miesięcznej przerwie bożonarodzeniowej będziesz cieszyć się z powrotu na zajęcia i to nie tylko dlatego, że czekać będzie na Ciebie grupa studentów z ponad 65 krajów, ale dlatego że życie studenckie na University College Birmingham jest po prostu inne, bardziej komfortowe, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące dla przyszłości i kariery.

Każdy z nas chce mieć dobre życie, ale aby to osiągnąć, czasami trzeba również podjąć dobrą decyzję, gdzie i jak będziemy spędzać nasz czas. Studiowanie jest dla wielu teraz nieco obciążające, a nawet niezbyt interesujące, a to chyba głównie ze względu na fakt, że czasami trzeba się uczyć czegoś mało ciekawego, co w życiu nie będzie potrzebne.

Więc dlaczego miałbyś pozostać w swoim kraju i kontynuować ten system edukacji? Dlaczego nie spróbujesz pojechać do Anglii na jeden z 20 najlepszych uniwersytetów na świecie, który jest dumny ze swojej oceny wystawionej przez swoich studentów?

UCB oferuje praktyczne kursy, które otworzą Ci oczy i zapewnią natychmiastowe zastosowanie po studiach. Można wybrać kierunek turystyka, biznes, hotelarstwo, kulinaria (wysoka gastronomia), przemysł lotniczy, imprezy (organizacja imprez o różnym charakterze), marketing, management sportowy, terapia sportowa, a nawet pedagogika lub praca społeczna. Tak, wybór jest bardzo zróżnicowany, ale te kierunki zawsze mają jeden wspólny mianownik, będą Cię uczyć profesjonaliści danego kierunku. Więc zapomnij o wykładach z dalekosiężną teorią, która prowadzi do nudnych egzaminów, z których zapewne w ciągu kilku tygodni nic nie zapamiętasz. Zegar na UCB jest dynamiczny, ponieważ mówimy o realnej i aktualnej sytuacji na całym świecie i doświadczeniach samych wykładowców. Jednocześnie chcemy poznać Twoje poglądy, niezależnie jakie są, nauczyć Cię pracować nie tylko indywidualnie, ale także w zespole, abyś był w stanie stanąć na własnych nogach i przyczyniać się do zarządzania projektami lub przedsiębiorstwami, które w społeczeństwie coś znaczą.

Dzięki nam, którzy studiowaliśmy również UCB i pokazaliśmy studentom tę ścieżkę, każdego roku coraz więcej studentów decyduje się przyjechać do Birmingham. Obecnie na UCB są dziesiątki czeskich, słowackich i polskich studentów, którzy codziennie inspirują się na zabawnych i interesujących zajęciach. Po zajęciach można pójść do naszego klubu wellness i fitness, gdzie można pozwolić sobie na relaks i ruch, a wieczorem udać się do centrum Birmingham, które jest drugim co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii. Wspaniałe jest to, że w rzeczywistości nie ma egzaminu ustnego, a na koniec licencjatu nie ma egzaminu, ale pisze się pracę licencjacką. Na zajęcia chodzi się tylko 3 razy w tygodniu, więc jest czas na pracę lub inne aktywności. I w końcu można po prostu powiedzieć, że studia w Anglii są teraz również dla Ciebie finansowo dostępne. Twój licencjat możesz uregulować z pomocą rządu brytyjskiego. Rząd opłaca studia, które trzeba będzie spłacić wyłącznie, jeśli zarobisz ponad 21 000 funtów rocznie.

Czy i Ty podejmiesz decyzję, która może zmienić studenckie lata na lepsze i zapewnić karierę, o której Ci się nawet nie śniło?

UCB jest jedyną praktyczną instytucją tego typu w Wielkiej Brytanii oraz w dziedzinie turystyki, hotelarstwa i gastronomi, która nie ma konkurencji. Przeczytaj więcej w innych zakładkach na tej stronie internetowej. Czy jesteś już na studiach, ale nie spełniają one Twoich oczekiwań i chętnie byś je zmienił lub po prostu zmienił uczelnię? Opcja ta dotyczy również Ciebie 🙂

Obejrzyj wideo bezpośrednio z UCB i 10 powodów, dlaczego jesteśmy jednym z najlepszych 20 uniwersytetów na świecie

studyunive

View more posts from this author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *