info@studyuniversity.net

Wsparcie dla studentów

University College Birmingham ma silną reputację w bardzo mocnym i indywidualnym podejściu swoich pracowników do studentów. Zawsze staramy się zapewnić studentom jak najlepszą opiekę i to najlepiej indywidualnie zgodnie z ich życzeniami, pytaniami lub problemami. Chcę przejrzeć centrum Academic Skills

Nasi lektorzy i pracownicy to profesjonaliści, którzy zawsze mają otwarte drzwi, aby móc natychmiast reagować na potrzeby studentów. Warsztaty na przykład służą do tego, aby studenci mieli możliwość omówienia przerabianego materiału na zajęciach z kimś, kto im dokładnie wyjaśni, czego nie zrozumieli na zajęciach. Warsztaty te są całkowicie dobrowolne i zapewniają studentom zrozumienie, a następnie pewność siebie na zajęciach i podczas tworzenia ich dalszych prac.

Lektoraty są dostępne dla wszystkich studentów na wszystkich poziomach. Oferujemy lekcje języka angielskiego, gdzie można udoskonalić nie tylko rozumienie i mówienie, ale również pisanie esejów. Jednocześnie od pierwszego roku można uczestniczyć w zajęciach przygotowawczych, gdzie nauczymy Cię, jak rozumieć pojęcie i warunki pracy licencjackiej, dzięki czemu upewnisz się, że będziesz w pełni przygotowany na zakończenie studiów.

Każdy z esejów, które są częścią Twojego testu, można przekazać do bezpłatnego sprawdzenia przez nasz wyspecjalizowany zespół, który zwróci Ci pracę w ciągu 24 godzin. UCB jest jedyną uczelnią w całej Wielkiej Brytanii, gdzie funkcjonuje taka usługa dla studentów.

Jeśli chętnie uczysz się języków obcych, możesz dobrowolnie dodać do swojego harmonogramu francuski, hiszpański, włoski, niemiecki lub mandaryński. Wszystkich tych języków uczymy na różnych poziomach, dzięki czemu studenci mogą w naturalny sposób kontynuować naukę w miejscu, w którym skończyli ją w swojej poprzedniej szkole. Początkujący są mile widziane w każdym języku 🙂 Chcę zajrzeć do language center

studyunive

View more posts from this author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *