info@studyuniversity.net

Najbardziej aktualna ocena UCB

UCB zakwalifikował się do najlepszych 20 uniwersytetów na świecie dzięki ocenie swoich studentów. Studenci oceniają swoje podejście do lektorów, wkład programów nauczania i jego zastosowanie po zakończeniu uniwersytetu. Najczęściej jednak doceniają, że również w trakcie studiów są w stanie pracować, co zapewnia nie tylko stały dochód, ale także doskonalenie i budowanie własnego, mocnego profilu. Te wyniki są dla nas bardzo ważne, ponieważ właśnie zadowolenie studentów w skali globalnej jest bardzo istotne.

Największą nowością, która oficjalnie ukazała się w styczniu 2016 i jesteśmy z niej wyjątkowo dumni, to wyróżnienie: „Doskonałego centrum”‘ od zawodowej organizacji w Wielkiej Brytanii ‚The Institute of Travel & Tourism. Ta organizacja przyznaje swoje wyróżnienia tylko wówczas, gdy dana instytucja naprawdę bardzo ściśle i profesjonalnie pracuje w branży. UCB jest dumny, że otrzymał ten status w obszarach tourism, aviation, hospitality i events.

W 2012 roku organizacja Ofsted, która informuje parlament o działaniach instytucji zaangażowanych w edukację w różnych dziedzinach i dla różnych grup wiekowych, przyznała UCB najwyższą ocenę za kształcenie studentów, metody nauczania, management, leadership i zabezpieczenie uniwersytetu. W tym roku również organ państwowy Privy Council udzielił University College Birmingham tytuł samodzielnej instytucji.

studyunive

View more posts from this author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *