info@studyuniversity.net

Archiv rubriky: Polsky web

Info

University College Birmingham jest jedyną wyspecjalizowaną instytucją w Wielkiej Brytanii, która koncentruje się na edukacji zarządzania w usługach, takich jak hotelarstwo i turystyka, gastronomia, sport, biznes i marketing.

vvvvvôL

Historia naszej uczelni sięga końca XIX wieku, co świadczy o długoletniej tradycji i uznanej na całym świecie reputacji. W nauczaniu koncentrujemy się na gruntownym powiązaniu z kierunkami, w których kładziemy duży nacisk na praktyczne wykorzystanie pozyskanej wiedzy, dlatego nasze kształcenie ma charakter bardziej praktyczny niż naukowy. Dzięki temu studenci mogą wykorzystać wiedzę automatycznie po zakończeniu programu licencjackiego lub magisterskiego. Wykłady są prowadzone przez lektorów, którzy działają od wielu lat w swojej branży i dzięki temu mogą przekazać studentom najcenniejsze i najbardziej aktualne informacje.

University College Birmingham przyznano akredytację od University of Birmingham, który znalazł się wśród 65 najlepszych uniwersytetów na świecie i jest naszą instytucją macierzystą. Dyplomy, które student otrzymuje po pomyślnym zakończeniu w kierunku, mają również pieczęć University of Birmingham, zapewniając tym samym nie tylko ogromny prestiż, ale także co oczywiste, ogólnoświatowe zastosowanie. Naszym celem jest zapewnienie możliwości kształcenia tym, którzy mają ambicję i determinację, aby odnieść sukces i jednocześnie znaleźć się w gronie naukowym, które spełnia różnorodne potrzeby nie tylko naszych studentów, ale również gospodarki i społeczeństwa jako całości.

Na uczelni studiuje około 8000 studentów, z których około 1500 jest z ponad 65 państw na świecie. Aby podczas studiów na uniwersytecie wszyscy czuli się jak najlepiej, zbudowaliśmy duże zaplecze, które nie tylko zwiększa komfort podczas studiów, ale także jakość życia studenckiego.

Nasza restauracja oferuje szeroki wybór gorących i zimnych dań kuchni międzynarodowej przez cały dzień, po bardzo rozsądnych cenach. O miłe chwile przy kawie i podczas odpoczynku zadba kawiarnia na dachu budynku lub bezpośrednio przy wejściu do szkoły. Szkolna piekarnia zaoszczędzi Ci wypraw na miasto i zapewni doskonałe produkty pieczone w samej szkole. Jeśli szukasz spokoju na uczelni, biblioteka zapewnia tzw. silent room. Tutaj musi zostać zachowany absolutny spokój, dlatego to miejsce jest bardzo często popularnym schronieniem dla tych, którzy tylko w ten sposób mogą w pełni skupić się na pracy. Biblioteka posiada ponad 80000 egzemplarzy, również online dla większej elastyczności studentów. Największym komfortem dla studentów jest nasze Wellness, w którym nie tylko praktykują studenci koncentrujący się na kierunkach związanych ze SPA i zarządzaniem salonem, ale także korzystają z niego ci, którzy chcą zrelaksować się w saunie, jacuzzi, na fitnesie, siłowni lub zrobić sobie masaż, zabiegi kosmetyczne, manicure, fryzurę albo potrzebują konsultacji fizjoterapeuty lub trenera fitness. Właśnie to miejsce jest stale wykorzystywane przez studentów na spotkania z pozostałymi kolegami po zakończeniu dnia i naładowanie pozytywnej energii na inne dni.

Wszelkie informacje można znaleźć na naszych oficjalnych stronach www.ucb.ac.uk.

We wrześniu otwarto nowy kampus dla naszych studentów na studiach licencjackich oferujący bardzo nowoczesne zaplecze. Aby odbyć wirtualną wycieczkę, kliknij powyższy link. UCB new campus

Continue Reading
Continue Reading

Czesne

Studenci w 2017/2018 – czesne jest 9076 funtów rocznie.

Wszystkie szkoły państwowe w Wielkiej Brytanii niestety wymagają czesnego, ale brytyjski rząd udziela kredytów studenckich dla studentów europejskich, tak aby edukacja była dla nich dostępna.

Continue Reading

Warunki przyjęcia

Wymagania dotyczące University College Birmingham

Średnia z wyników z Matury nie mniejsza niż 60% (zarówno z podstawy jak i rozszerzenia)

Wynik Matury ustnej z j. Angielskiego – nie mniej niż 75%

Ewentualnie – IELTS na poziomie 6.0

Continue Reading

Kontakt z nami

Aneta Řezníková, M.A. Graduated from UCB in 2010

info@studyuniversity.net

University College Birmingham

Operation Director for Middle Europe

+420 724 685 214

 

Lucia Lajdová, BA (Hons), Graduated from UCB in 2015

+421 948 182 451

University College Birmingham

UCB Representative for Czech & Slovak Republic

www.ucb.ac.uk

Continue Reading

DLACZEGO UCB

STUDIUJ ZA FUNDUSZE RZĄDU BRYTYJSKIEGO

Wyobraź sobie, że studiujesz na uczelni, gdzie nauka będzie zabawą, gdzie po miesięcznej przerwie bożonarodzeniowej będziesz cieszyć się z powrotu na zajęcia i to nie tylko dlatego, że czekać będzie na Ciebie grupa studentów z ponad 65 krajów, ale dlatego że życie studenckie na University College Birmingham jest po prostu inne, bardziej komfortowe, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące dla przyszłości i kariery.

Continue Reading

Zgłoszenie na UCB

Wniosek składa się przez UCAS gdzie należy kliknąć Undergraduate – Apply and Track – Start or continue your application – Register and apply for 20xx entry.

Ważne jest, aby następnie zgłosić się przez University/College i podać nasz BuzzWord, czyli UK7778.

Pozostałe instrukcje dotyczące dokładnego wypełnienia zgłoszenia można znaleźć również na naszym wideo: Jak złożyć wniosek o przyjęcie

W razie wszelkich niejasności lub pytań można się z nami kontaktować pod adresem info@studyuniversity.net

Continue Reading

Wsparcie dla studentów

University College Birmingham ma silną reputację w bardzo mocnym i indywidualnym podejściu swoich pracowników do studentów. Zawsze staramy się zapewnić studentom jak najlepszą opiekę i to najlepiej indywidualnie zgodnie z ich życzeniami, pytaniami lub problemami. Chcę przejrzeć centrum Academic Skills

Continue Reading

Najbardziej aktualna ocena UCB

UCB zakwalifikował się do najlepszych 20 uniwersytetów na świecie dzięki ocenie swoich studentów. Studenci oceniają swoje podejście do lektorów, wkład programów nauczania i jego zastosowanie po zakończeniu uniwersytetu. Najczęściej jednak doceniają, że również w trakcie studiów są w stanie pracować, co zapewnia nie tylko stały dochód, ale także doskonalenie i budowanie własnego, mocnego profilu. Te wyniki są dla nas bardzo ważne, ponieważ właśnie zadowolenie studentów w skali globalnej jest bardzo istotne.

Continue Reading

Studia magisterskie

Kierunki magisterskie na UCB są bardzo ściśle skoncentrowane na wyspecjalizowanej branży ruchu turystycznego, hotelarstwa, eventów i handlu międzynarodowego.

Continue Reading